stat4u
Logo

BODY FAN - ZĄBKI ul. SZWOLEŻERÓW 128 tel. 22 425 95 24

 

Galeria | Nowości | Oferta | Kontakt

 

 

FITNESS

 
 

WELLNESS

 

Dieta

W tym dziale znajdą Państwo podstawowe porady dotyczące diety i suplementacji oraz szereg istotnych informacji odnośnie oferowanych przez nas odżywek i suplementów.

UWAGA! Dla stałych klientów klubu posiadających ważny na dany miesiąc kalendarzowy karnet open porady dietetyczne i treningowe GRATIS! Przy zakupie odżywek i suplementów w naszym sklepie stacjonarnym bądź internetowym porady odnośnie suplementacji GRATIS!
Jeżeli nie masz czasu lub nie możesz przyjść do klubu, a chciałbyś, abyśmy ułożyli dobraną indywidualnie do Twoich celów, możliwości i potrzeb dietę, suplementację i/lub plan treningowy napisz na adres: amartus@tlen.pl. W tytule wiadomości napisz koniecznie "klient klubu Body Fan"

* Wariant pierwszy obejmuje ułożenie diety i ewentualnie dobór odpowiedniej suplementacji oraz weryfikację rezultatów co około 2 – 4 tygodnie.

* Wariant drugi obejmuje ułożenie diety, dobór suplementacji, ułożenie planu treningowego oraz weryfikację rezultatów co 4 - 6 tygodni.

Wszystkich zainteresowanych smacznymi i dietetycznymi posiłkami zapraszamy do działu dieta gdzie szybko zapoznasz się z naszą ofertą i umówisz spotkanie ze specjalistą dietetykiem.

Ceny Usług

 

Rodzaj Usługi
Opłata Jednorazowa
1
Konsultacja z dietetykiem
50-100PLN
2
Ułożenie diety, dobór suplementacji oraz ułożenie planu treningowego
150-200PLN