stat4u
Logo

BODY FAN - ZĄBKI ul. SZWOLEŻERÓW 128 tel. 22 425 95 24

 

Galeria | Nowości | Oferta | Kontakt

 

 

FITNESS

 
 

WELLNESS

 

Aerobic

Sala do aerobiku mieści się w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów 130 lok. 67. Zapisy i informacje na temat zajęć pod numerem telefonu: +48 604 414 123. Zajęcia aerobiku w naszym klubie mają na celu poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, polepszenie przemiany materii i wydolności organizmu, wzmacnianie, wysmuklanie i modelowanie sylwetki oraz zniesienie dolegliwości bólowych kręgosłupa i dyskomfortu w obrębie układu kostnego i mięśniowego wywołanego długotrwałym siedzeniem i brakiem ruchu. W zajęciach wykorzystywane są stepy, sztangielki, drążki, obciążniki na nogi, piłki małe i duże, taśmy oraz maty treningowe.

Ceny karnetów

Rodzaj Karnetu
Opłata Miesięczna
1
1 raz w tygodniu
79 PLN
2
1 raz w tygodniu + siłownia open
109PLN
3
2 razy w tygodniu
109PLN
4
2 razy w tygodniu + siłownia open
119PLN
7
wejście jednorazowe
20PLN

GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS - MARZEC 2019

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
19:00 - 20:00
STEP(rozgrzewka)+TBC
STEP(rozgrzewka)+ABT

Rodzaje zajęć

TBC (Total Body Condition) - zestaw ćwiczeń pozwalających w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspieszających metabolizm i spalanie tłuszczu, poprawiających kondycję oraz koordynację ruchową. Zajęcia prowadzone są w dość szybkim tempie, składają się z prostych układów choreograficznych i ćwiczeń z wykorzystaniem piłek, ciężarków, gum, stepów itp. wykonywanych w pozycji stojącej, siedzącej i leżącej. Tempo zajęć oraz poziom trudności układów choreograficznych zależne jest od zaawansowania grupy.

ABT - to zestaw ćwiczeń, którego głównym celem jest kształtowanie oraz wzmacnianie dolnych partii ciała (brzucha, ud oraz pośladków). Zajęcia o nieco niższej intensywności i wolniejszym tempie niż TBC, zalecane jako trening wprowadzający i przygotowujący organizm do wysiłku fizycznego, a także wzmacniający układ sercowo-naczyniowy, mięśniowy i kostno-więzadłowy.

Zajęcia aerobiku trwają około 50-55 minut. Osoby korzystające z kart Fitprofit, Multisport, Fitflex oraz sms OKSystem są proszone o uprzedzenie o chęci udziału w zajęciach.